حریم خصوصی

کوئین هلان، ضمن احترامی که برای خریداران محترم قائل میباشد بایت خرید، ثبت نظر، و استفاده از امکانات وب سایت نیاز به برخی از اطلاعات کاربران نظیر: ایمیل، شماره تماس، آدرس و … دارد که با استفاده از این اطلاعات بهترین خدمات امن و مطمئن را برای ارسال و … ارائه کند.

کلیه فعالیت های کوئین هلان قانونی و مطابق با قانون های جارت الکترونیک میباشد، لازم به ذکر است آدرس پست الکترونیک و شماره تماس هایی که مشتری در حساب کاربری خود ثبت می‌کند، مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن صورت می‌گیرد.

مشتریان میتوانند نام، آدرس، شماره تماس، و .. را برای آدرس دیگری ثبت کنند که کالا ها برای آن آدرس ارسال گردد. در ضمن تمام این آدرس ها در اکانت شخصی خریدار محفوظ می ماند. همچنین کوئین هلان برای ارتباط با خریداران محترم از طریق شماره تماس های 02156584939-02156584810 پاسخ گوی شما عزیزان می باشد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران سایت رشد است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی،کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. کتاب رشد هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند،

  • هر روز هفته،از ساعت 10 الی 20 پاسخگوی شما عزیزان هستیم.
  • شماره تلفن: 02156584939
  • آدرس ایمیل: info@queenhelan.com
0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)